Všeobecná sestra Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Foltýnova 1008, Brno, Jihomoravský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Životopisy zasílat na e-mail : dpdmarta@volny.cz

platová třída 10/ 22800 Kč - 34320 Kč dle praxe dle platových tabulek k NV č.341/2017Sb./,
+další příplatky 4000,-Kč + příplatky za noční, soboty,neděle a svátky

Nástup dohodou.Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Marta Holubová   +420 734 608 380

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace (IČO 70887055, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.