Administrativní pracovnice / skladová operátorka Velké Němčice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 600, Velké Němčice, Jihomoravský
Vloženo před 8 dny
Aktualizováno před 8 dny

Společnost KUWOPA Kastenhofer, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

11,1,2019/ Práce na PC (Outlook, Excel, Word), nutná znalost němčiny na komunikativní úrovni, administrativní a manipulační práce se zbožím ve skladu (pohledy, stuhy apod., dárkové předměty) pečlivost, spolehlivost, přesnost.
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, osobně nebo e-mailem. office@kuwopa.cz

Kontakt

KUWOPA Kastenhofer, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Homolová   +420 724 364 419,519 413 948

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KUWOPA Kastenhofer, spol. s r.o. (IČO 25572512, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.