Asistent/ka kanceláře/administrativní pracovník Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bří. Čapků 1343, Šumperk, Olomoucký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost S.O.S. akciová společnost, Olomouc hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; Přijmeme asistenta/ku na organizační zajištění chodu kanceláře. Vyřizování příchozí a odchozí poštovní korespondence, emailů a telefonátů. Požadujeme trestní bezúhonnost, znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, spolehlivost, komunikativnost.
Pracovní doba od 7:30 do 14:00 hod.
Kontakt: e-mailem.

Kontakt

S.O.S. akciová společnost, Olomouc

Kontaktní osoba:
Bc. Veronika Bartoňková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) S.O.S. akciová společnost, Olomouc (IČO 43965181, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.