Vychovatel Hostinné

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 530 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: B. Smetany 474, Hostinné, Královéhradecký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Výchovný ústav, střední škola a středisko výchovné péče, Hostinné hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

VYCHOVATEL
Mzdové podmínky : Základní mzda: 10 platová třída od 27.530,-- Kč / Měsíc + zvláštní příplatek + osobní hodnocení ( platový stupeň se odvíjí od délky praxe )
Pracovní úvazek : práce na plný úvazek - nerovnoměrně rozvržený provoz včetně SO a NE s pracovní smlouvou na dobu neurčitou s tří měsíční zkušební dobou
Datum nástupu: 01.03. 2019
K dispozici služební byt 3 + 1 ( cca 100 m2 ) .
Vychovatel vykonává přímou pedagogickou činnost nebo práce související ve výchovném procesu s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy.
Stupeň vzdělání : kvalifikace vychovatele dle z. č. 563/2004 § 16/2 o pedagogických pracovnících.
Vyšší odborné, VŠ Obor vzdělání: pedagogika, sociální nebo speciální pedagogika, praxe: výhodou .
- ŘP sk. B
- znalost práce na PC - Word, Excel.
- benefity FKSP
Nabídky (motivační dopis, kopii dokladu o dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis, telefonický kontakt) zasílejte na níže uvedenou adresu.
Výběrové řízení proběhne na základě e-mailového kontaktu.

Kontakt

Výchovný ústav, střední škola a středisko výchovné péče, Hostinné

Kontaktní osoba:
Kontakt  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Výchovný ústav, střední škola a středisko výchovné péče, Hostinné (IČO 60153385, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.