Zahradník/ce a realizaci zahrad Dolany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 21, Dolany, Olomoucký
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost BENED - zahradní architektura s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Dolany č.p. 21.
Společnost BENED - zahradní architektura s.r.o. se sídlem v Dolanech přijme zahradníka/zahradnici pro prodej okrasných rostlin v zahradnictví v Dolanech.
Podmínka: znalost sortimentu okrasných rostlin, práce na PC a příjemné vystupování.
Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen v oboru).
Pracovní poměr na dobu určitou. Hrubá mzda: 18.000 Kč + % z prodeje.
Životopis zasílejte POUZE na email bened@bened.cz. Tel. kontakt: 602 776 242.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BENED - zahradní architektura s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michal Bejdák, jednatel   +420 602 776 242

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BENED - zahradní architektura s.r.o. (IČO 28576616, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.