Zámečník Vlkoš

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 250, Vlkoš, Jihomoravský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost METALLBAU CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Vlkoš 250. Práce na tvářecích a dělících strojích, CNC ohraňovací list, tabulové nůžky, pásová pila, vrtačka. Příspěvek na stravování a dopravu. Kontakt na tel. 602 525 601, 518 625 248 od 8:00 do 16:00 hod, na mail: metallbau@metallbau.cz a osobně od 8:00 do 14:00 hod.

Našli jsme podobné nabídky práce

Zámečník

Požadujeme Jsme švýcarská strojírenská firma zabývající se obráběním kovů, patříme mezi světové špičky ve výrobě procesních systémů a komponentů pro tváření plastů a výtlačné strojní lisování. Společnost dodává bimetalové válce a vysokovýkonné...
Aktualizováno před 26 dny

Bernex Bimetall s.r.o.
Modřice

Zámečník s CO2

Požadujeme Praxe na obdobné pozici. Zkoušky svařování CO2. Nabízíme Dovolená navíc. Prémie za výkon. Placené přesčasy, svátky a víkendy. Náplň práce Práce s hutním materiálem.
Aktualizováno před 23 dny

Agentura Top Talent, s. r. o.
Hodonín
18 000 Kč

Zámečník

Požadujeme vyučen v oboru zámečník či příbuzném oboru - znalost čtení výkresů výhodou - svařování CO2 (propadlý průkaz lze obnovit) - řidičské oprávnění sk. B výhodou - manuální zručnost a dobrý zdravotní stav Nabízíme - atraktivní...
Aktualizováno včera

Etimos Human s.r.o.
Modřice

Zámečník (Z20635)

Náplň práce Firma v Brně přijme ZÁMEČNÍKA * do dvousměnného provozu * pracovní doba 7,5 hodiny * nástupní plat od 19 800 Kč * příspěvek na stravování * 5 týdnů dovolené
Aktualizováno dnes

Barlett & Cenbright s.r.o.
Brno

Správce klientských účtů

Požadujeme - min. SŠ vzdělání s maturitou - znalost práce na PC - zodpovědnost, samostatnost - komunikační dovednosti - RP skupiny B Nabízíme - stabilní a dlouhodobá práce pro největší firmu ve svém oboru - portfolio stávajících klientů -...
Aktualizováno před 17 dny

Bohumila Jirásková
Hodonín, Uherské Hradiště
45 000 Kč/měsíc

Brusič nakulato

Požadujeme Vyučení v oboru. Praxe výhodou. Čtení výkresové dokumentace. Ovládání práce s měřidly. Nabízíme Dovolená navíc. Prémie za výkon. Placené přesčasy, svátky a víkendy. Náplň práce Broušení obrobků na bruskách.

Hodonín
18 000 Kč

Kontakt

METALLBAU CZ, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Patrik Borufka, jednatel   +420 518 625 248

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.