Zpěvák tenor Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 570 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Senovážné náměstí 978, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost PRAŽSKÝ FILHARMONICKÝ SBOR hledá vhodného kandidáta na pozici Zpěváci sólisté a zpěváci sboristé.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu párce: Senovážné náměstí č.p. 978/23, Praha
Prvotní kontakt: krusek@choir.cz + pošta
Podmínka účastn na konkurzu, zpěv tenor, plat dle praxe, osob. přípllatek po zkušební době a zhodnocení výkonu, zájezdy do zahraničí. Zam.výhody: stravenky, příspěvek z FKSP.

Kontakt

PRAŽSKÝ FILHARMONICKÝ SBOR

Kontaktní osoba:
Ing. Michal Krůšek, tajemník sboru   +420 774 436 924

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRAŽSKÝ FILHARMONICKÝ SBOR (IČO 14450577, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.