Zubní sestra/instrumentář Uherské Hradiště

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršovo náměstí 162, Uherské Hradiště, Zlínský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost Zubní klinika Hradent s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní instrumentáři.

Popis pracovní pozice

asistence zubnímu lékaři, příprava nástrojů a materiálů, komunikace s pacientem, obsluha přístrojů, dezinfekce pracoviště. Práce v příjemném prostředí stomatologické kliniky s moderním vybavením. Nutné ukončené středoškolské vzdělání v oboru, příjemné vystupování, spolehlivost, pečrlivost, práce na PC. Kontakt e- mailem.

Kontakt

Zubní klinika Hradent s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michaela Dvořáčková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zubní klinika Hradent s.r.o. (IČO 05208831, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.