Obchodní zástupce pro zahraniční trh Třebíč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 410, Třebíč, Vysočina
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před 4 měsíci

Společnost AEK svařovací technika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B
- AJ
- flexibilita, obchodní přístup, technické myšlení.
Prvotní kontakt na e-mail: ucetni@aeksvarovani.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

Požadujeme Příjmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce. Nabízíme Do budoucna možnost služebního vozu. Náplň práce Tvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba.
Aktualizováno před měsícem

Třebíč

Požadujeme Přijmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce. Nabízíme Do budoucna možnost služebního vozu. Náplň práce Tvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba.

Bystřice nad Pernštejnem

Žďár nad Sázavou

Obchodní zástupce pro kraj Vysočina

Požadujeme Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz Podstatou...

Seřizovač CNC stroje 30 000,- stravenky,prémie,odměny

Požadujeme -dokončené střední vzdělání technického směru -znalost čtení výkresové dokumentace -znalost MS OFFICE -práce v nepřetržitém provoz -ochotu pracovat ve 12hodinových směnách -pozice vhodná spíše pro muže -praxe v oboru výhodou ...

Třebíč
30 000 Kč

Litovelsko

Kontakt

AEK svařovací technika s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Keliarová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AEK svařovací technika s.r.o. (IČO 26264421, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.