Programátor/ka PHP Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 28 dny
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zvládáš PHP, ideálně ve frameworku Nette?
Rozumíš si s HTML, CSS a máš zkušenosti s tvorbou www stránek?
Máš možnost pracovat aspoň 50 hodin měsíčně?
Bydlíš v Hradci Králové nebo máš možnost sem bez větších komplikací pravidelně dojíždět?
Pokud jsi odpověděl/a 4x ANO, tak napiš, máme pro tebe zajímavý job.

Nabízíme

Těší se na tebe pohodový kolektiv několika málo mužů a žen, kteří nic nehrotí a nedělají dusno na pracovišti
Pružná pracovní doba (jako chtít po programátorovi/ce, aby chodil/a do práce na šestou ráno, to fakt ne :-). Navíc šéf si taky rád pospí :-)
Finanční ohodnocení odpovídající kvalitě tvé práce :-). Jasně, je to otřepané klišé, ale pokud jsi fakt dobrý/dobrá a splňuješ naše požadavky, tak rozhodně bídu s nouzí třít nebudeš. Pokud jsi průměrný/á, pořád na tom budeš dobře a navíc s tvými výkony poroste i odměna.
Pokud s PHP teprve začínáš, tak asi ani nepiš, protože si nevyděláš a navíc my nebudeme mít čas tě učit základní věci. Hledáme někoho, kdo je schopen naskočit do rozjetého vlaku. Poctivě se vzdělávej a zkus napsat za rok, třeba to vyjde. Programátorů není nikdy dost a programátorek už vůbec !!

Náplň práce

Správa a vývoj několika velkých a zavedených webových projektů, které patří ve svém oboru k absolutní špičce v ČR a dosahují návštěvnosti až půl milionu lidí měsíčně.
Práce je vhodná pro externistu, vysokoškoláka jako brigáda s výhledem nástupu na HPP nebo freelancera na ŽL. Po zapracování a prokázání svých kvalit nabízíme možnost rozšířit pracovní úvazek na fulltime/HPP.
Podmínkou je zejména v začátcích spolupráce pravidelná práce v týmu s ostatními programátory v kanceláři v Hradci Králové. Po zapracování možnost částečné práce z domu.

Kontakt

INET-SERVIS.CZ

Kontaktní osoba:
Jaroslav Fišer  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost INET-SERVIS.CZ (IČ 33221100) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.