Plant Controller Hradec Králové okr.

Plat: 55 000 Kč
Lokalita pracoviště: Hradec Králové okr., Královéhradecký
Vloženo před 27 dny
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Bc./VŠ ekonomického směru, aktivní znalost AJ, znalost prostředí Microsoft Office, znalost statutárního účetnictví, základy IFRS, znalost controllingových principů;
dobré organizační a komunikační schopnosti, rozhodnost, pozitivní myšlení, flexibilita a odolnost vůči stresu

Nabízíme

* finanční ohodnocení 45 - 55tis. Kč dle praxe + roční bonusy skupiny

* práce v zahraniční výrobní společnosti

* zaměstnanecké benefity

* nástup možný ihned nebo dohodou

Náplň práce

* zajištění, nastavení a údržba náležitých produktových standardů

* zajištění a likvidace účetních dokladů a účtování

* poskytování ekonomického pohledu, který je nutný k podpoře závodového rozhodování a zaměření na výrobní výkonnost

* podpora vedoucího odštěpného závodu, zajištění rozpočtů, forecastů a reportingu

Klíčové činnosti a kompetence:

* Účtování
- likvidace účetních dokladu - faktury došlé
- účtování dohadných položek, opravných položek, rezerv, slev, rabatů

* Produktové standardy
- nastavení a údržba produktových standardů
- zpracování nákladových kalkulací produktů v rámci obchodních nabídek a poptávek
- zajištění výpočtu transferových cen dle interních směrnic

* Controlling
- provádí kontroly, dohledává chyby, zajišťuje kvalitu primárních závodových dat, kontroluje dodržování delegovaných pravomocí - DOA, zajišťuje správné alokace nákladů
- údržba CRD a CAPEX databází
- zpracovává a organizuje měsíční závěrku závodu
- zpracovává a organizuje forecast a rozpočet závodu dle interních instrukcí
- zpracovává reporting závodu dle interních instrukcí
- poskytuje dostatečný komentář k odchylkám a výsledku závodu
- tvorba podkladů potřebných pro měsíční uzávěrku - např. rezervy na pomalu obrátkové zásoby, HFI
- podílí se na organizaci a kontroluje proces inventarizace
- spolupodílí se na řízení pracovního kapitálu závodu

* Daně
- podklady k dani z nemovitosti
- podklady k silniční dani

* Zpracování ad-hoc úkoly a zajišťuje další činnosti

Kontakt

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Personal Consult s.r.o. (IČ 27538958) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.