Umíte rychle řešit problémy a chcete, aby věci fungovaly? Praha 4

Lokalita pracoviště: Praha 4, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

V současné době hledáme do našeho týmu posilu na pozici:

OBCHODNÍK

Raději problémy rychle vyřešíte, než abyste se v nich „vrtali?“
Chcete lidem pomáhat k větším úspěchům v pracovním a často i osobním životě?
Vždy jste si troufal/a na administrativní pozice a pozice spojené s organizací, ale přesto Vás napadlo, že máte na víc?

Pak jste to možná Vy, koho hledáme!

Co pro tuto pozici potřebujete?
Ochotu a chuť učit se nové věci a vzdělávat se.
Flexibilitu a touhu pomáhat ostatním.
Dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda,..)

Nabízíme

Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě i dál pracovat a zvyšovat své schopnosti, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl. Takovému nabízíme nápaditou práci, samostatnost a důvěru - a také prima spolupracovníky. Za skvěle odvedenou práci, Vás adekvátní odměna rozhodně nemine.

Chcete-li dostat prima příležitost ukázat, co ve Vás je a pořádně „roztáhnout křídla“, moc rádi Vám to umožníme!

Náplň práce

Náplní Vaší práce budou domluvené a absolvované schůzky s klienty, zájem o klienty, a podle konkrétní situace ve firmě klienta, určení dalších kroků pro zlepšení stavu jeho firmy. A jakmile se zaškolíte, tak také odborné poradenství v oblastech řízení firem a obchodu.

Kontakt

Business Success, spol. s r.o.

Praha - Chodov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Melánie Bulová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Business Success, spol. s r.o. (IČ 26213052) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.