Seřizovač / mechanik - až 40.000,- Kč / měs. dle zkušeností Chotěšov

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chotěšov, Plzeňský
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vyučení ve strojírenském / elektro oboru nebo technickém oboru výhodou
- znalost mechanických oprav, manuální zručnost
- odpovědnost, schopnost samostatné práce
- práce v turnusovém provozu (příp. třísměnném provozu)
- praxe s jemnou mechanikou a pneumatikou výhodou, není podmínkou
- vhodné i pro uchazeče se znalostí vstřikování plastů
- vhodné pro absolventy technických škol

Pracovníky na pozici seřizovače si kompletně zaškolíme.

Nabízíme

* moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí, nejmodernější technologie
* velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda (pololetně 6.500,- Kč)
* příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce
* variabilní složka mzdy až 20 %
* docházkový bonus 1.500 Kč / měs.
* bonusy za firemní věrnost 500,- Kč / měs.
* dotované závodní stravování (6 jídel, včetně polévky, pití a salátu) - bezlepková dieta
* příspěvek na praní pracovního oblečení 100,- Kč/měsíc
* finančně oceňujeme zlepšovací nápady
* jednorázové finanční bonusy k životním i pracovním jubileím 4-10.000,- Kč
* stipendijní programy pro děti - 100 % úhrada školného na vybraných středních a vysokých školách
* možnost umístění dítěte v mateřské škole sousedící s areálem spol.
* po zapracování pět týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
* dotovanou firemní autobusovou dopravu z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně, Stříbra a Klatov
* stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
* podporujeme své zaměstnance v kariérním postupu
* možnost výjezdových cest do zahraničí - Mexiko, Čína, Německo, ...
* firemní školení a jazykové kurzy
* benefitní program na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci ve výši až 3.600 Kč/rok
* zvýhodněné vstupenky na kulturní akce
* bonusy za doporučení nových pracovníků až 4.000 -20.000 Kč
* firemní právní poradna zdarma
* závodní lékař v areálu společnosti
* firemní časopis zdarma – soutěže pro děti
* pravidelná setkání s vedením společnosti
* každoroční vánoční večírek
* sportovní dny

Náplň práce

I Ty můžeš ladit formu našich strojů! Rozjeď svou kariéru a slušně vydělávej!

Nepotřebuješ mít vysokou školu, stačí být technický typ, mít šikovné ruce a chtít se naučit novým dovednostem jako seřizovač. Slušně si vyděláš, budeš součástí akčního týmu profíků, kteří seřizují naše stroje světové kvality.

Náplň práce:

- seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuální zakázkové náplně
- údržby a drobné opravy na svěřeném výrobním oddělení
- kontrola strojů pro jednotlivé pracovníky

Přidej se do našeho sehraného týmu a můžeš se těšit na zajímavou práci jako seřizovač. Navíc, nepotřebuješ předchozí praxi, vše potřebné tě naučíme.

Nástup možný IHNED!

Máš stejně šikovné kamarády? Řekni jim o nás a pojďte k nám pracovat společně. Zajistíme Vám i stejné směny.

Pokud budeš chtít, můžeš to díky propracovanému kariérnímu plánu dotáhnout třeba i na mistra nebo servisního technika a jezdit po celém světě. POZOR! Nabízíme i náborový příspěvek pro seřizovače ve výši 10.000,- Kč !!!

Možnosti směn:
- 12ti hodinové směny (6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00) - 3 dny práce / 3 dny volno
- turnusové směny - kombinace třísměnného provozu á 8 hod. a volna + 2 pracovní víkendy za měsíc á 12 hod.
- třísměnný provoz (ranní / odpolední / noční směna á 8 hod)

Pracoviště:
- Chotěšov, Dobřanská 629, 332 14 - možnost využít firemní dopravu z Plzně, Přeštic, Horšovského Týna, Klatov a Stříbra

Kontakt

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Dobřanská 629
33214 Chotěšov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Černá   720 967 436

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (IČ 45352585) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.