Revizní technik Ostrava

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 5 měsíci
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Věnujete se elektru a především provádění revizí vyhrazených technických elektrických zařízení? Máte rád práci v terénu a nevadí vám cestování? Chcete provádět revizní zkoušky na zařízení v oblasti telekomunikací?

Pokud ano, odpovězte na níže uvedenou nabídku a staňte se členem našeho týmu.

Nabízíme

Jako náš nový kolega získáte:
povinná profesní školení na naše náklady
stravenky v hodnotě 100 Kč za 35 Kč
levné mobilní volání pro celou rodinu
příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, na dovolenou a dětské tábory
5 týdnů dovolené
poukázky FlexiPass pro vstupy na sportoviště, do divadel, na nákup v lékárně
a mnoho dalších výhod

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude:
provádění revizí podle ČSN 33 1500, 33 1600 ed.2, 33 2000-6 (především VTZ), podle vyhl.100/1995 (UTZ) a dalších legislativních požadavků (např. stroje)
rozsah min. E2/A podmínkou
zpracování podkladů (návrhů) pro odstranění závad z revizí
spolupráce při kontrolách, technických prohlídkách a přejímacích řízeních
posuzování stavu elektrických zařízení, navrhování oprav a vyřazení

Budeme od vás požadovat:
SŠ vzdělání elektrotechnického směru
osvědčení Vyhlášky 50/78 Sb. - § 9 a vyhlášku 100/1995 – osoba znalá s vyšší kvalifikací
5 let praxe na technologiích UTZ
po absolvování předepsané praxe získání osvědčení o odborné způsobilosti na drážním úřadu ve smyslu § 48, zákona č. 266/1994 Sb. o dráhách
práci ve výškách
řidičský průkaz sk. B

Kontakt

ČD - Telematika a.s.

Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
Radka Náprstková   724660355

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ČD - Telematika a.s. (IČ 61459445) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.