Inženýr dodavatelské kvality [audity] Teplice

Lokalita pracoviště: Teplice, Ústecký
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ÚSO s maturitou
- Znalost nástrojů kvality - Cp/Cpk, Pp/Ppk; G8D; Ishikawa; 5xProč; PDCA; Řešení problémů (QRQC)
- Minimálně 3 roky praxe na kvalitě
- Znalost MS Windows, MS Office, Internet a SAP
- Komunikativní AJ
- Samostatnost, zodpovědnost, schopnost se učit
- Znalost VDA 6.3 – minimálně B
- Znalost ISO/TS 16949 (IATF 16949)
- Schopnost týmové práce, proaktivní přístup, komunikace

Nabízíme

- Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
- Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
- Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
- Příspěvek na obědy, dotované nápoje apod.
- Poukázky Flexi Pass, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity
- Akcionářský program
- Jazykové kurzy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- Zvýhodněný mobilní tarif
V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na most@jpoint.cz
nebo nás navštivte na Job Point s.r.o, Mikoláše Alše 2098/6, Most 434 01.
Přehled všech volných pozic najdete také na www.jpoint.cz

Náplň práce

- Auditní činnost – interní audity, audity dodavatelů
- Řízení dodavatelských reklamací
- Analýza příčin a hledání řešení problémů
- Komunikace s dodavateli v rámci „Rozvoje dodavatelů“

Kontakt

Job Point spol. s r.o.

434 01 Most
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Jindřichová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Job Point spol. s r.o. (IČ 28720342) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.