Staň se operátorem ve výrobě a vydělej pěkné peníze Ostrava

Plat: 25 000 Kč
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Vloženo před 5 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

· Dobrý zdravotní stav
· Manuální zručnost, spolehlivost
· Praxe v průmyslu není podmínkou, ale výhodou!
· Ochotu pracovat ve směnném provozu nebo 12tky

Nabízíme

· Práce ve stabilní nadnárodní společnosti
· Mzda bez přesčasů 20000,–
· Možnost pravidelných záloh ve výši 1000 Kč
· Možnost přesčasových hodin
· Docházkový bonus 2000,-, bonus klienta průměrně 2500,-
· Stravenky v hodnotě 90,-/směna
· Získáš od nás neomezený tarif po ČR s 1,5 G dat ZDARMA!
· Akce doporuč známého a získej peníze NAVÍC!
· Profesionální přístup koordinátora

Náplň práce

Máš rád nové výzvy, nebo chceš okusit jaká je práce ve výrobě? Pokud nemáš zkušenosti nezoufej, rádi Ti vše vysvětlíme a zaučíme. Místem výkonu práce je průmyslová zona v Ostravě Hrabová.

POPIS PRÁCE

· Obsluha strojů na pracovišti
· Lisování plechů, obsluha svařovacích robotů
· Výroba karoserií a autodílů
· Průběžná kontrola kvality výrobků

Kontakt

EDYMAX SE pobočka Ostrava

110 00, Praha 1 - Nové Město
AKTIVOVAT

Kontaktní osoba:
Nikol Hudziaková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost EDYMAX SE (IČ 01570757) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.