Lakýrník Sušice

Plat: 25 000 Kč
Lokalita pracoviště: Sušice, Plzeňský
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme


* SOU/SOŠ - min. výuční list v oboru lakýrnickém, technickém či truhlářském

* Orientace v technologických postupech lakování povrchů

* Praxe v oboru min. 1 rok výhodou

* Schopnost číst technické výkresy

* Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, přesnost, pečlivost, schopnost učit se

Nabízíme


* Práci na plný úvazek, 7,5 hod. denně

* Dvousměnný provoz PO-PÁ

* Náborový příspěvek 8 000 – 10 000 Kč

* Příspěvek na dopravu do zaměstnání

* Dotované závodní stravování přímo v areálu

* Slevy na kulturní a sportovní akce pro zaměstnance

* Až 25 dní dovolené

* Místo výkonu Sušice

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail batelova@karierasro.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Náplň práce


* Výrobní operace ve shodě s výrobním příkazem

* Evidence provedených operací

* Mezioperační kontrola výrobků

* Lakování povrchu dveří a zárubní, míchání barev


Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Batelová   608 606 605

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.