Pracovník ve výrobě Hradec Králové

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 5 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Sháníte práci za dobré peníze? Pojďte pracovat k nám. Pro mezinárodní firmu v Hradci Králové, hledáme zaměstnance na pozici pracovník ve výrobě.Náplň práce:
odpovědnost za výkon práce dle pracovních postupů určených ke konkrétním sekcím a zařízením na všech výrobních linkách,
práce na výrobní lince (nastavení, seřízení, doplnění materiálu a kontrola)
směnný provoz (6–18, 18–6)

Požadujeme:
chuť a ochotu pracovat ve směnném provozu (12 ti hodinové směny)
min. věk 18 let
fyzická zdatnost

Nabízíme:
mzda 25.000 – 30.000 Kč
práci v úspěšné nadnárodní společnosti
benefity zaměstnaneckého programu firmy
závodní stravování, stravenky při nočních a víkendových směnách
možnost nastoupit na HPP
další bonusy dle kolektivní smlouvyV případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: p.oswaldova@pracelehce.cz nebo na tel: +420 732 862 434. Rádi Vám poskytneme více informací. Těšíme se na Vás!

Kontakt

FORCE TRADE s.r.o.

547 01 Náchod
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Kuldová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost FORCE TRADE s.r.o. (IČ 01915819) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.