Noční skladník / řidič VZV, až 29000 Kč+stravenky, zálohy týdně! Hradec Králové

Plat: 29 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme


* platné/propadlé oprávnění a praxe s VZV výhodou (ale ne podmínkou)

* spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost, trestní bezúhonnost

* uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME

* zpočátku agenturní zaměstnání

Nabízíme


* nástupní mzdu pro skladníky bez VZV - 20 000 Kč + příplatky za noční a osobní ohodnocení (až 26 000 Kč měsíčně!) + stravenky 80 Kč/den.

* nástupní mzdu pro skladníky s VZV 23 000 Kč + příplatky za noční směny a v případě spokojenosti velkorysé osobní ohodnocení, až 5000,- (tedy mzda až 29 000 Kč měsíčně) + stravenky 80 Kč/den.

* vyplácení průběžných týdenních záloh

* kompletní vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události

* po čase možnost přechodu do kmenového stavu

* nástup ihned či po dohodě kdykoli

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Hradci Králové, hledáme skladníka nebo řidiče vysoko zdvihu na noční směny!

Náplň práce:

* obsluha VZV pokud máte oprávnění

* vykládky a nakládky přepravních vozidel

* skenování a třídění zásilek

* manipulační a úklidové práce ve skladu

Pracovní doba - jednosměnný provoz:

* Noční směny: 20.00-4.30 (občasné přesčasy cca do 6.00)

Kontakt

UNIJOB s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Aneta Hanzlíková   737282014

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost UNIJOB s.r.o. (IČ 27201554) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.