ERP Developer Chrudim

Lokalita pracoviště: Chrudim, Pardubický
Vloženo před rokem
Aktualizováno před rokem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jak jsme si vás vysnili?

* Jako programátora v Object Pascal (Delphi)
* Jako kolegu, který dobře zná MS SQL (dotazy, funkce, procedury, nastavení)
* Jako parťáka, který má analytické myšlení a v řešení úkolu je samostatný

Budeme mít velkou radost, pokud máte:

* Zkušenosti s verzováním Git
* Zkušenosti s webovými službami (REST, SOAP)
* Orientace v ERP systémech
* Znalost principů OOP

Nabízíme

Co za to?

* Možnost osahat si IT prostředí velkého a úspěšného e-shopu, který je součástí Mall Group
* Práci v moderním prostředí uprostřed Chrudimi, pružnou pracovní dobu
* Smlouva na jeden rok s možností prodloužení na neurčito
* Zajímavé finanční ohodnocení, firemní akce a benefity (příspěvky na penzijní spoření a životní připojištění, stravenky, 20 dnů dovolené + 5 relax days)

Náplň práce

Co vás u nás čeká?

* Hledáme programátora ERP, který by nám pomáhal s customizací a rozšířením informačního systému K2
* Vaším dalším cílem bude analýza požadavků od interních uživatelů a implementace změn (tyto požadavky jsou opravdu různorodé, takže fakt žádný stereotyp)
* Testování a odlaďování aplikace, programování UI
* Integrace ostatních systémů pomocí API
* Týmová práce s kolegy z oboru, kteří pomůžou a poradí

Kontakt

Vivantis a.s.

Chrudim
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Bubeníčková   724 400 947

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Vivantis a.s. (IČ 25977687) a dále skupina MALL Group (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace