Pracovník/ce ve výrobě Přeštice

Plat: 33 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Přeštice, Plzeňský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Spolehlivost
Ochotu učit se novým věcem
Manuální zručnost
Flexibilitu
Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
Vlastní dopravu
Výuční list výhodou

Nabízíme

Základní mzda 21 100,-Kč / 22 600,-Kč (práce na kašírovacích lisech)
Osobní bonus až 3798,-Kč
Docházkový bonus 1800,-
13. plat - vyplácen 2x ročně po polovinách
Příspěvek na dojíždění 2,75,-Kč/km (až 3000,-Kč)
5 týdnů dovolené
Stravenky v hodnotě 80,-Kč/závodní stravování
Každoroční navyšování mezd
Poukázky na kulturu a sport
Možnost dalšího postupu a vzdělávání
Práci pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v kraji
Moderní zázemí mezinárodní dynamické společnosti
Práce vhodná pro muže i ženy

Náplň práce

Pro našeho významného partnera zabývajícího se výrobou vnitřního vybavení automobilů značek Mercedes Benz, BMW a Škoda hledáme spolehlivé zaměstnance do kmenového stavu. Staň se součástí kvalitního a stabilního českého týmu, postupuj ve své kariéře!

Náplň práce:
Obsluha strojního zařízení
Spolupráce při seřizování
Ruční práce a kontrola kvality

Kontakt

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

301 00 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Šambergerová   720983558

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Triangle Recruitment CZ s.r.o. (IČ 28082508) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.