Technolog mechanických konstrukcí (Konstruktér/Technolog) Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme


K tomu budete potřebovat:


* alespoň minimální zkušenost s mechanickými konstrukcemi

* praxe na obdobné pozici výhodou

* znalost angličtiny – zejména písmem

* znalost práce s CAD (Solidworks výhodou)

* pečlivost, samostatnost


Nabízíme


* velice dobré finanční ohodnocení

* stabilní práci s pružnou pracovní dobou v pohodovém kolektivu

* externí a interní školení a certifikace (kurzy AJ s rodilým mluvčím, odborné IT kurzy,…)

* zaměstnanecké benefity (sportovní a kulturní akce, stravenky, káva zdarma, očkování)

* podpora v pracovní neschopnosti od 1.dne, NTB a telefon pro soukromé účely,…

Místo pracoviště v Ústí nad Orlicí - blízko vlakového nádraží.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pak neváhejte a pošlete nám prosím, svůj životopis.Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.Náplň práce


Pro naší významnou společnost, která navazuje na úspěšnou historii původní české společnosti Conel s.r.o. Za dobu své existence získala své stabilní místo mezi předními producenty GSM routerů. Kombinuje rádiové, GPRS i IP modemy a své zařízení, pracuje s desítkami průmyslových komunikačních protokolů. V roce 2012 se spol. Conel s.r.o. stala dceřinou společností americké firmy - současné B+B Smartworx. Od ledna 2016 působí společnost již jako součást koncernu Advantech B+B Smartworx.

Technolog mechanických konstrukcí (Konstruktér/Technolog)


Chcete se podílet na vývoji a tvorbě unikátních průmyslových routerů? Máte alespoň základní zkušenosti s mechanickými konstrukcemi? Umíte pracovat s programem CAD? A hledáte práci v pohodovém kolektivu s dobrou dostupností i veřejnou dopravou? Pak jste tu správně!

Co u nás budete mít na starost:


* review a tvorbu designu mechanických konstrukcí průmysl. elektronických výrobků

* údržbu a tvorbu výkresové dokumentace pro nové i existující výrobky

* review a definice kompletního výrobku, vč. obalových materiálů a mechanické rozpisky

* vývoj a výrobu vzorků včetně komunikace s dodavateli

* testování mechanické konstrukce výrobků a navrhování nápravných opatření

* tvorbu a údržbu navrženého HW ve spolupráci s ostatními členy týmu

* spolupráci na provádění dalších HW testů pro nově vyvíjená zařízení.

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nataša Buriánová   608 333 136

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.