Vedoucí skladu/manipulant Praha

Plat: 40 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 11 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme


* znalost práce na PC

* časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost

* min 1 roky praxe ve stejném či příbuzném oboru

* řidičský průkaz na VZV není podmínkou

* fyzická zdatnost

* schopnost samostatně řešit problémy

* nástup ihned případně dohodou

Nabízíme


* práce na plný úvazek, pracovní smlouva

* zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí

* zázemí stabilní mezinárodní společnosti

* Práce v malém kolektivu

* vynikající finanční ohodnocení a system provizí

Náplň práce

Naše firma KARE Design se zabývá prodejem designového nábytku a drobných doplňků.

Úkolem pro naše pracovníky skladu je správně zajistit proces příjmu zboží, jeho zaskladnění. Naši skladníci zároveň připravují zákaznické objednávky a realizují drobné reklamační opravy. Svou činností přispívají k vysoké servisní úrovni, vysokému prodeji a k zredukování manipulace se zbožím. Jsou tak nedílnou a vysoce efektivní součástí pouze patnácti členného týmu.

Kontakt

ZFP Interiors, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michal Vydra  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ZFP Interiors, s.r.o. (IČ 28483901) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.