Číšník / servírka Žižkovská věž Praha 3

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 3, Hlavní město Praha
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Práce 66 m nad zemí s úžasným výhledem na Prahu a na kariérní postup.
Hledáme lidi, kteří mají profesionální, zároveň empatické vystupování a zkušenosti s vyšší gastronomií.

Nabízíme

Zaměstnání v čistém prostředí, práce s kvalitními surovinami a inventářem.
Směny krátký/dlouhý týden, nástup v 10 hodin. K dispozici firemní uniformy a prádelna. Personální strava za zvýhodněnou cenu. K dispozici vlastní parkoviště. V případě potřeby ubytování v pokoji firemního bytu. U nás je zaručen kariérní růst, pravidelná odborná školení a stáže.
Jsme parta lidí, kteří rozumí gastronomii a taky je baví. Těšíme se na Tebe!

Náplň práce

Na své pozici budete objednávat hosty z poloviny v češtině, ostatní pak v angličtině a hodí se i základy ruštiny. Pracuje se týmově v kolektivu a náplní práce je čistě servis (přípravu nápojů zajišťuje bar). Často se v restauraci pořádají eventy nebo akce pro uzavřené skupiny.

Kontakt

Tower Gastro s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Vrba  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Tower Gastro s.r.o. (IČ 05554942) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.