Rodinný bankéř pro stavající klienty (Praha 1, Praha 8)

Plat: 50 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Přistupujete ke svěřeným úkolům aktivně a s úsměvem.

Vystupujete příjemně při osobním kontaktu i po telefonu.

Máte chuť se učit, zlepšovat a dlouhodobě s námi spolupracovat.

Dokážete být zodpovědní vůči klientům, kolegům i firmě.

Umíte si zorganizovat čas.

Vlastníte maturitní vysvědčení.

Nabízíme

Získáte motivující finanční ohodnocení, jehož výši můžete sami přímo ovlivňovat.

Uhradíme vám vzdělání v oboru bankovnictví včetně certifikace u ČNB.

Po zapracování můžete pracovat podle svých časových možností nebo také z domova.

Můžete využít slevy na bankovní produkty (úvěry na bydlení, zvýhodněné podmínky spoření apod.) nebo na čerpací hmoty či nákup auta.

Získáte praxi v oblasti bankovnictví, která vám pomůže nejen v pracovním životě, ale i v tom osobním.

Ti nejlepší dosáhnou na speciální odměny (zájezdy, zapůjčení auta aj.)

Stanete se součástí přátelského kolektivu, kde najdete studenty, maminky, táty i seniory – otevřené dveře u nás mají všechny věkové kategorie.

Náplň práce

Čeká vás péče o svěřený kmen stávajících klientů naší společnosti.

Budete s klienty hledat vhodná řešení jejich potřeb v oblastech zhodnocení úspor, zajištění života i majetku a zejména jim pomáhat s výběrem a realizací úvěru na bydlení. To vše s našim know how, které vám předáme.

Nemine vás ani administrativní zpracovávání jednotlivých obchodních případů.

Kontakt

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Kontaktní osoba:
Henika Tesařová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. (IČ 60192852) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.