Manažer/ka prodejen Horšovský Týn

Plat: 26 500 Kč
Lokalita pracoviště: Horšovský Týn, Plzeňský
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Organizační, manažerské a řídící schopnosti.
Komunikační schopnosti.
Uživatelská znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem.
Orientace na trh a zákazníka.
Samostatnost, zodpovědnost, vlastní iniciativa.
Řidičský průkaz skupiny B.
Trestní bezúhonnost.

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity:
- zázemí úspěšné české firmy
- práci v příjemném kolektivu zkušených spolupracovníků
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- motivační a výkonové mzdové podmínky
- sezónní příplatky
- příspěvek na stravování
- odměny při životních a pracovních výročích dle kolektivní smlouvy
- právní poradu při řešení sociálních, majetkoprávních a ostatních záležitostí
- zapojení do Odborového svazu pracovníků obchodu

Náplň práce

Náplní práce manažera prodejen je denní kontakt s prodejnami ve svěřeném obvodu, jednání s personálem a jeho motivace, zajišťování provozních potřeb prodejen, kontrola dodržování provozních standardů prodeje a hygieny prodeje, naplňování obchodní politiky družstva, účast na inventurách prodejen.

Kontakt

Západočeské konzumní družstvo Sušice

342 015 Sušice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Prunnerová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Západočeské konzumní družstvo Sušice (IČ 00031968) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.