Operátor výroby - elektro, pracoviště Mohelnice

Lokalita pracoviště: Mohelnice, Olomoucký
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost Logaritma a.s., Moravičany hledá pro svou výrobu v Mohelnici vhodné zaměstnance na pozici operátor výroby - elektro. Nástup možný ihned.

Požadujeme:
- SOU/SŠ nejlépe v oboru elektrotechniky (slaboproud, silnoproud) výhodou
- zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů NN výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- chuť se neustále vzdělávat a učit se nové věci
- samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost
- základní znalost AJ, min. pro čtení technické dokumentace

Náplň práce:
- montáž skříňových rozvaděčů a jednotlivých zařízení, přípravků a montážních celků dle výrobní dokumentace
- plnění zakázek výroby
- samokontrola správnosti zapojení dle liniových schémat

Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
- nástupní tarif: 104 Kč/hod
- Až 6000 Kč/ročně do cafeterie Benefit Plus + možnost navýšení o individuální odměny
- příspěvek na závodní stravování
- příjemné pracovní prostředí v dvousměnném provozu
- jistotu zaměstnání v rostoucí české společnosti
- týden dovolené navíc

Kontakt

Petr Kuba, s.r.o.

789 85 Mohelnice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Bendová   739016999

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Petr Kuba, s.r.o. (IČ 26830329) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.