Seřizovač - Moravičany

Lokalita pracoviště: Moravičany, Olomoucký
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost Logaritma a.s. Moravičany, hledá do svého mladého kolektivu nové zaměstnance na pozici Seřizovač.
Hlavní náplní činnosti naší společnosti je výroba a montáž dílů pro automobilový průmysl, a to od jednoduchých dílů až po kompletní světlomety. Logaritma a.s. zaměstnává přibližně 120 zaměstnanců.

Charakteristika pracovního místa:
- údržba výrobních linek - preventivní údržba a včasné odstranění závad
- dvousměnný provoz

Platové podmínky:
- nástupní tarif: 114,70 Kč/hod
- prémie 30%
- přítomnostní příplatek 500,-/měsíc
- půlroční odměny

Benefity:
- závodní stravování
- 25 dní dovolené/rok
- zvýhodněné podmínky při pojištění od společnosti Allianz
- vedení účtu zdarma při jeho založení u bankovního ústavu ČSOB
- vánoční benefit ve formě jednorázového balíčku
- benefit v podobě až 5 SIM karet telefonního operátora zaměstnavatele pro zaměstnance a jeho rodinné příslušníky (zvýhodněná data, volaní mezi kartami zdarma apod.)

Znalosti a zkušenosti:
- zkušenosti v seřizování výrobních linek
- čtení technické dokumentace

Požadujeme:
- samostatnost
- zodpovědnost
- iniciativu
- učenlivost
- schopnost řešit krizové situace
- týmová práce

Bližší informace Vám poskytneme na tel. čísle: 739 016 999

Kontakt

Petr Kuba, s.r.o.

789 85 Mohelnice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Bendová   739016999

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Petr Kuba, s.r.o. (IČ 26830329) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.