Dělník/ce pro výrobu elektromotorů (25000Kč) Mrákov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mrákov, Plzeňský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Dvousměnný provoz, plný pracovní úvazek, zkušenosti s průmyslovou výrobou, manuální zručnost, pracovitost

Nabízíme

Nabízíme:
•Plat po zaučení 25.000 Kč hrubého měsíčně + růst dle schopností
•Náborový příspěvek 15000 Kč
•PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ (2Kč/km)
•Týden dovolené navíc

Další bonusy:
•Podnikové stravování, stravenky
•Placená přestávka
•Nápoje a masáže zdarma
•Zaškolení na nové pracovní místo
•Příjemný pracovní kolektiv
•Pracovní rozmanitost

Náplň práce

Montážní činnosti při kompletaci motorů malých rozměrů, kompletace kabelových svazků, navíjení elektromotorů, připojování kabelů. NA PRÁCI ZAUČÍME.

Kontakt

Heidrive s.r.o.

Mrákov
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Zdeněk Sysel  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Heidrive s.r.o. (IČ 27638600) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.