Skladník/Logistik Mrákov

Lokalita pracoviště: Mrákov, Plzeňský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Minimálně výuční list, Řidičský průkaz na VZV výhodou, Znalost práce na PC, Znalost SAP výhodou, Pracovitost, spolehlivost, Zkušenost s prací ve skladu výhodou.

Nabízíme

- Nástupní plat až 24 000 Kč hrubého
- Nástupní prémii 4500 Kč
- Odpovídající motivační měsíční ohodnocení
- Jednosměnný provoz
- Příspěvek na dojíždění 2 Kč/km max. 1500 Kč/měsíc
- 25 dní dovolené
- Nápoje zdarma po celou dobu směny
- Příspěvek na masáže
- Stravenky, závodní stravování
- Výborný pracovní kolektiv a dobrou firemní kulturu
- Na pracovní pozici zaučíme

Náplň práce

- Příjem, výdej, kontrola materiálu do/ze skladu
- Transport materiálu do/z výroby, logistika ve výrobě
- Balení výrobků, zajištění expedice a vývozní dokumentace
- Provádění inventury, vedení skladového hospodářství
- Obsluha manipulační techniky

Kontakt

Heidrive s.r.o.

Mrákov
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Zdeněk Sysel  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Heidrive s.r.o. (IČ 27638600) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.