C embedded developer in automotive, Chemnitz area, DE

Lokalita pracoviště: Chemnitz area, Zahraničí
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

We are looking for a C/c++/developer to the company form automotive field near Chemnitz/Dresden.

For our partner already works some candidateś from us (from Czech Republic) and now we are findig next developers with communication English language.

It is very nice reliable company and our programmers are really satisfied.

There is a wide range of projects. Choice of the candidate depends on the personal discussion, which takes into account the specific preference and experience.

Company provies develop,ment and testing of functional dashboards of cars and other components (for BMW and Toyota, etc. HMI development)

New projects are starting to motor control, control units, driver development for marine radio communication systems, etc.

* knowledge of C/C++ development
* manual tests/Automated / Isolated tests
* very good English

Nabízíme

- Very interesting company working mainly on automotive projects
- Cooperation with finding an accomodation
- a few Czech colleagues
- Support from Czech Republic during hiring process and during the projects
- location near Chemnitz/Dresden
- Only English language position needed!
- Stable company in automotive sector

Náplň práce

* The C programming language or scripting languages- Perl, Python (or the basics of XML). This creates the manual tests, automated tests (using Perl, Python) or BVT (Build Verification Test).
*Manual tests - tester verifies the functionality of the module based on a predetermined specification (e.g. correct functionality of the display on the Instrument Cluster-i, ... etc.).
*Automated / Isolated tests - tester verifies the functionality of the module in a test environment where it comes to getting internal states and the possible interaction module with the higher layers (test environment is dané..sú necessary knowledge C or Perl).

Kontakt

Timone Management s.r.o.

140 00 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Hozmanová   737034281

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Timone Management s.r.o. (IČ 27192695) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.