Hledáš práci i s ubytováním? Pracuj jako operátor výroby Nový Jičín

Plat: 27 000 Kč
Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Vloženo před 4 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ochotu pracovat na směny
Dochvilnost a samostatnost
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

· 117 Kč/hodina, po zk. době možnost navýšení
· měsíční výdělek od 22 000 – 27 000 Kč
· příplatky za přesčasy, víkendové přesčasy, svátky
· pravidelné zálohy ve výši 1000 Kč/odpracovaný týden
· příspěvek zaměstnavatele na stravu
· profesionální přístup koordinátora
· volej, smskuj a surfuj na internetu ZDARMA!!

Náplň práce

Hledáme manuálně zručné kolegy/ně pro výrobu a montáž světel v Novém Jíčině. Pokud Ti nevadí pracovat na směny a máš bohaté zkušenosti z výroby, přidej se k nám!!

Náplň práce:

· Obsluha strojů a zařízení na výrobu automobilových komponentů
· Kompletace a montáž světlometů, elektronových součástí

Kontakt

EDYMAX SE pobočka Ostrava

110 00, Praha 1 - Nové Město
AKTIVOVAT

Kontaktní osoba:
Nikol Hudziaková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost EDYMAX SE (IČ 01570757) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.