Samostatný kuchař Hradec Králové

Plat: 400 000 Kč
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

spolehlivost, dochvilnost, zájem o gastronomii, zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme

Tento rok se penzion a restaurace ZDĚNÁ BOUDA v Malšovicích rozšíří o nové reprezentativní prostory, a proto hledáme nové kuchařské kolegy.
A co ty, hledáš novou výzvu a stabilní zázemí, kde tvou práci ocení a navíc dostaneš volný prostor pro svou seberealizaci?
Výborné pracovní podmínky, jistota, fajn kolektiv a krásné místo.
Rádi si s Vámi domluvíme nezávaznou osobní schůzku, kde Vám ukážeme naše prostory a plány a popovídáme o naší a Vaší vizi.
Otevírací doba kuchyně je 10-21 hodin.
Co se týče plánování směn,pokusíme se Vám vyjít vstříc.
Práce je vhodná pro všechny uchazeče, kteří by občas rádi volný víkend. :-)

Náplň práce

Příprava pokrmů jak minutek tak hotovek, příprava rautů

Kontakt

CASTOR COMPANY s.r.o.

500 09 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Aleš Veselý  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost CASTOR COMPANY s.r.o. (IČ 01565915) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.