Fundraiser pro nadaci v oblasti zdravotnictví, 30-60000 Kč + % Praha

Plat: 60 000 Kč
Lokalita pracoviště: Praha , Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- úplné SŠ vzdělání
- vysoce aktivní a pozitivní přístup, schopnost samostatné práce
- příjemné, reprezentativní a charismatické vystupování, iniciativnost, vyspělé komunikační a sociální dovednosti
- uživatelská znalost práce na PC
- uvítáme zkušenosti z obchodu, marketingu, oblasti PR či médií, ale šanci rádi dáme i odhodlaným začátečníkům
- výhodou pokročilá znalost AJ
- CV s FOTOGRAFIÍ

Nabízíme

- druh spolupráce dle Vašich představ (HPP, DPP, DPČ, ŽL nebo mix uvedeného)
- pružná pracovní doba s možností částečného home office
- velmi zajímavé a vysoce motivační finanční ohodnocení - fixní odměna dle zkušeností + provize 12 - 25% ze získaných finančních prostředků

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, nadaci v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb, hledáme aktivní, komunikativní, charismatické a pozitivně naladěné lidi na pozici fundraisera. Práci je možné vykonávat na plný úvazek i jako vedlejší výdělečnou činnost, případně na ŽL.

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání a oslovování nových firemních i individuálních dárců/sponzorů
- vyhledávání grantových příležitostí v rámci ČR (komunikace s ministerstvy a dalšími orgány státní správy) i EU (získávání eurodotací)
- spolupráce při aktivním lobbingu (strategičtí partneři, spolky, nadace, pacientské organizace apod.)
- tvorba kreativních článků

Pracovní doba: zcela pružná s možností částečného home office


Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 604731770. V případě zájmu o tuto pozici Vás požádáme o zaslání profesního CV s FOTOGRAFIÍ.

Kontakt

UNIJOB s.r.o.

Praha 2 - Nové Město
Česká republika

Kontaktní osoba:
Vladimír Pleticha   604731770

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost UNIJOB s.r.o. (IČ 27201554) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.