Svářeč kovů/zámečník Divize zapouzdřené vodiče České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyučení ve strojním nebo podobném oboru
Manuální zručnost
Svářečské oprávnění
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u dlouhodobě prosperující české firmy
Nadprůměrné výdělky
Měsíční a čtvrtletní odměny
13. a 14. plat
Vyšší příplatky než stanoví zákon a další výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené
Příspěvek na podnikové stravování
Odměny za pracovní věrnost firmě
Prohlubování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost zahraničních pracovních cest i práce v zahraničí
Firemní rekreační středisko u Lipenské přehrady
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000,- Kč

Žádost o zaměstnání a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail ci18@kariera.eu

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Náplň práce

Pro společnost s holdingovým uspořádáním, působící na mezinárodním trhu, která se orientuje na dodávky speciálních zařízení pro energetický průmysl – zapouzdřených vodičů, zhášecích tlumivek, a ocelových konstrukcí. Hledáme vhodné kandidáty

SVÁŘEČ KOVŮ - Divize zapouzdřené vodiče - práce v Českých Budějovicích

Přijímáme zaměstnance do dvousměnného provozu:

Výroba zapouzdřených vodičů
Zámečnické a svářečské práce

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nataša Buriánová   608 333 136

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.