Skvěle placená práce v Boru u Tachova - Sedačky do BMW

Plat: 27 000 Kč
Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- žádné " ÁČKA "
- spolehlivost

Nabízíme

- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- výdělek od 144,-/hod při 100% docházce
- docházkový bonus, osobní ohodnocení, týmový bonus, příspěvek na praní a oděv
- hodinová mzda s plným bonusem 174,-/hod
- a stravování? postaráme se o Vás, kantýna jede 24 hodin denně
- máme svozy do zaměstnání Zdarma
- SIM karta do telefonu s neomezeným voláním, SMS a internetem

Náplň práce

Hledáte novou výzvu? Rádi byste pracovali pro nový a moderní závod sídlící v Boru u Tachova? Pojďte se přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří za poctivou práci správně hodnotí.

Vaší náplní práce bude výroba sedadel do automobilů značky BMW.

Kontakt

EDYMAX SE pobočka Ostrava

110 00, Praha 1 - Nové Město
AKTIVOVAT

Kontaktní osoba:
Simona Cibulková   +420 774 000 650

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost EDYMAX SE (IČ 01570757) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.