Asistentka s angličtinou Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Asistent/asistentka jednatele s angličtinou

Firma Nano power, a. s. je mezinárodní firma, která je dodavatelem lithiových bateriových systémů pro evropský trh s kanceláří na Praze 10, ul. Tiskařská a právě teď hledá do svého týmu asistenta/asistentku ředitele společnosti.

Co Vás čeká:
Zajištění chodu kanceláře, administrativní činnost, organizační podpora ředitele společnosti a obchodního oddělení, zajištění dopravy a obchodní korespondence s dodavateli a odběrateli, řešení samostatných úkolů.

Požadavky:
- Dokončené středoškolské vzdělání
- Zkušenosti a praxi v administrativě a vedení kanceláře
- Organizační schopnosti
- Samostatnost
- Spolehlivost
- Znalost českého a anglického jazyka, psaná i mluvená forma
- Znalost práce na PC, MS Office (EXCEL, WORD a POWERPOINT na pokročilé úrovni)

Nabízíme:
Samostatnou a perspektivní práci v mezinárodní a rozvíjející se firmě. Využití anglického jazyka hlavně při obchodní korespondenci (emaily).
5 týdnů dovolené
možno jen na částečný úvazek
možnost částečné práce z domova
Nástup ihned.

Kontakt

Nano power a.s.

Kontaktní osoba:
Silvie Šrubařová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Nano power a.s. (IČ 01719041) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.