Hledáme řidiče na přepravu námořních kontejnerů cz-hamburk Brno

Plat: 38 000 Kč
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

ŘP skupiny C+E, karta do tachografu, čistý TR

Nabízíme

Jedná se o práci v kombinované dopravě, nakládka vykládka zboží BEZ účasti řidiče. Zaměstnání v rodinné firmě s historií 27let v oboru. Individuální přístup. Tahače návěsů DAF. Víkendování pouze výjimečně.

Náplň práce

Hledáme jednoho řidiče na kyvadlovou dopravu lodních z ČR do Hamburku a zpět do ČR. Zaměstnání je na návěsové nákladní soupravě.

Kontakt

INTERTRANS spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Michal Kopecký   603766103

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost INTERTRANS spol. s r.o. (IČ 44965273) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.