German speaking b2-c1 level? Jobs at Google ads! Lisabon

Plat: 32 500 Kč
Lokalita pracoviště: Lisabon, Zahraničí
Vloženo před 9 dny
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Deutsch sicher in Wort und Schrift (Muttersprachenniveau), sichere Rechtschreibung und Grammatik
Gute Englischkenntnisse erforderlich B1-B2.
Hohe Kommunikationsfähigkeit
Teamplayer
Bereitschaft für mindestens 12 Monate in Lissabon zu leben und zu arbeiten
Leidenschaft für Verkauf oder Kunden Support, um dem Kunden einfach zu helfen, seine Gewinnmargen zu steigern;

Nabízíme

Free Unterkunft in Lissabon wird von Unternehmen bereitgestellt;
Google Ads zertifiziertes Training, um ein spezialisierter Berater für online Werbekampagnen zu werden;
Ausgezeichnete Karrieremöglichkeit in einem multinationalen, führenden Unternehmen
Private Krankenversicherung;
Kostenlose Portugiesisch Sprachkurse;

Náplň práce

Wir haben verschiedene offene Deutschsprachige Stelle entweder für Kundenbetreuung oder Verkauf/Marketing von Google Ads-Produkten.
Hast du keine Erfahrung? Kein Problem! Nach 4-wöchige bezahlter Einarbeitung wirst du die “Google Adwords Certification” bekommen.
Kunden beim Aufbau und der Optimierung von Google Adwords Online-Werbekampagnen zu helfen;

Kontakt

Writeyourrole Recruitment - Ivan Buccoliero

Kontaktní osoba:
Ivan Buccoliero  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Writeyourrole Recruitment - Ivan Buccoliero (IČ DE318389841) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu jobsik.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.