Dohled na objektu Uherský Brod

Plat: 13 040 Kč
Lokalita pracoviště: Uherský Brod, Zlínský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- samostatnost
- spolehlivost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- nenároční činnost
- nejsou vyžadovány zkušenosti ani praxe na obdobné pozici
- pracovní doba dle dohody
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce: Uherský Brod, Bří Lužů 107

Náplň práce

Společnost zabývající se správou a údržbou nemovitostí hledá zaměstnance na krátkodobou výpomoc - DOHLED NA OBJEKTU.

Jedná se o dozorování elektrické požární signalizace. Nenáročná činnost, tudíž není potřeba žádných zkušeností či praxe. Vaší náplní práce bude pouze hlídání jednotky v objektu a předání informace nadřízenému o případném poplachu.

Kontakt

Rentel Facility Management s.r.o.

251 01 Říčany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Roman Konečný  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Rentel Facility Management s.r.o. (IČ 28188837) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.