Elektromontér Praha

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme


* vzdělání: vyučení v oboru elektro

* vyhl. 50/78 Sb.

* řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme


* Skvělé platové ohodnocení

* Nové a kvalitní vybavení

* Možnost podílet se na budování nové firmy

* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

* Stabilní zaměstnání

* Přátelský a sympatický kolektiv

* Zvyšování kvalifikace

* Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, zaměstnanecký finanční kredit 6000,-kč na čerpání dalších benefitů, sick days)

Náplň práce


* správa, obnova, údržba veřejného osvětlení Prahy

* vyhledávání poruch a opravy veřejného osvětlení

* třísměnný provoz

* pracovní místo na Praze 8

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Batelová   608 606 605

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.