Inspektor kvality, technický kontrolor České Budějovice

Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

ÚSO technického směru
Praxe výhodou
Základní znalost AJ/NJ
Dobrá uživatelská znalost MS Office
zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
Znalost systémových norem ISO 9001, 140001 a OHSAS 18001
Řidičské oprávnění skupiny B


Nabízíme

Stabilní zaměstnání u dlouhodobě prosperující české firmy
Nadprůměrné výdělky - smluví mzdy
Měsíční a čtvrtletní bonusy
13. plat
5 týdnů dovolené ročně
Příspěvek na stravování
Odměny za pracovní věrnost firmě
Vyšší příplatky než stanoví zákon další výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvky na odborné a jazykové vzdělávání
Rekreační středisko u Lipenské přehrady
Náborový příspěvek ve výši 30.000,- Kč
Práce v Českých Budějovicích
PRUŽNÁ pracovní doba

Žádost o zaměstnání a strukturovaný životopis zasílejte na ci18@kariera,eu


Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.


Náplň práce


Hledáme vhodné kandidáty oddělení QEMS, jejihž náplní práce bude především:

Vstupní kontroly materiálu a výstupní kontroly zakázek
Vybavení zakázek dokumentací jakosti
Správa atestů, řízení neshod a reklamací
Kontrola dodržování QMS a EMS v provozech, interní auditorská činnost
Kontrolní činnost v rámci výrobníh provozu a v kooperacích

Kontakt

Kariéra s.r.o.

Praha 3, 130 52
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nataša Buriánová   608 333 136

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Kariéra s.r.o. (IČ 62583531) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.