Technik zakázky – výstavba optických a elektrických sítí Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte technické vzdělání? Chcete být součástí nových technologických projektů? Chcete být součástí velké a prestižní společnosti? Jste absolvent po škole, nebo jste zkušený a hledáte změnu?


Co u nás budete dělat? Vaším úkolem bude technické řízení a koordinace prací na zakázkách výstavby optických nebo elektrických sítí (zpočátku pod dohledem stavbyvedoucího), dohled nad provedenými pracemi, řízení subdodavatelských firem, montážní činnost na technologiích, kontrola jakosti dodaného materiálu, vedení stavebního deníku a reporting.

Co k tomu potřebujete?
•Vzdělání technického směru (elektrotechnické vzdělání je výhodou).
•Dosavadní zkušenosti v oblasti elektrotechniky, stavebnictví nebo příbuzného technického oboru jsou výhodou.
•Pracovat s PC (MS Office, email).
•Řidičský průkaz sk. B.
•Ochotu cestovat v Praze a okolí.
•Zájem a aktivní přístup.
•Organizační schopnosti a logické uvažování.

A co u nás najdete?
•Samostatnou a odpovědnou práci na zajímavých projektech.
•Nabízíme ubytování pro mimopražské.
•Práci v týmu lidí, kteří jsou připravení pomoci (zaškolíme vás a kdykoliv budete potřebovat, můžete si přijít pro radu - dveře jsou otevřené).
•Pokud přijdete s novými nápady na zlepšení, určitě u nás nezapadnou.
•Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, kurzy apod.).
•Vše potřebné pro práci (mobil, notebook, služební auto i k soukromému užívání…).
•Budete moci využít firemní benefity (stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno, příspěvek na sportovní aktivity, odměna za doporučení zaměstnance, další na http://www.vegacom.cz/kariera/co-ve-vegacomu-najdete/benefity/

Máte zájem podílet se na našich projektech? Pošlete mi svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejste jistý/á, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucím posoudíme, zda by Vám tato pozice vyhovovala. Nebo se podívám po jiné možnosti v naší skupině společností ELTODO.

Kontakt

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost ELTODO, a.s. (IČ 45274517) a dále Vegacom a. s. (IČ 25788680), ELTODO Osvětlení, s.r.o. (IČ 25751018), ELTODO Národní dům, s.r.o. (IČ 26393425), SAGASTA s.r.o. (IČ 04598555) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.