Specialista prodeje pro O2 - možnost práce z domova Liberec

Plat: 21 000 - 35 000
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 6 měsíci
Aktualizováno před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Po kom pátráme:

Po vás, kteří máte chuť do práce
Umíte pracovat s PC - stačí základy
Nebojíte se pustit si pusu na špacír
Obchod a prodej berete jako výzvu

TĚŠÍME SE NA TEBE :).

Nabízíme

Co dalšího Vás u nás čeká:

Práce na plný i částečný úvazek (HPP nebo DPP) ve skvělém týmu milých kolegů
Stravenky v hodnotě 80 Kč - již od nástupu
25 dnů skvělé dovolené
Firemní neomezený tarif s 10 GB internetu za symbolickou cenu 89 Kč
Masáže přímo na pracovišti - zdarma
Dotované automaty na občerstvení i kávu
Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 15 000 Kč
Vstupní zaškolení a průběžná rozvojová školení na náklady společnosti, nechceme žádné závazky
Flexibilní plánování směn
Reálná možnost kariérního i osobního růstu.
Moderní pracoviště v centru Liberce, výborná dostupnost MHD

Zní to zajímavě? Neváhejte a napište nám :)

Více o pozici v odkazu níže

Náplň práce

Staň se součástí našeho týmu v mezinárodní společnosti!

Jsme jedničkou na trhu - největší externí callcentrum v České republice.
Nemáš zkušenosti s obchodní pozicí a obchod tě láká? Získej u nás první prodejní zkušenosti.
Voláme vždy a pouze klientům O2.
Co nabízíme:

Vyděláš si: 17 000 Kč + extra nováčkovský bonus 12 000 Kč + standardní bonusy, které si můžeš ovlivnit sám - jejich výše není omezena!
Nejlepší konzultant - 23 000,- pouze na bonusech
Nabízíme na míru šité smlouvy dle potřeb zaměstnanců – HPP (4, 6, 8 h) - jsme flexibilní a přizpůsobíme se Vám.
Pokud se nám vzájemná spolupráce osvědčí, nabízíme možnost pracovat po zaučení z domova (veškerou technikou Vás vybavíme)
Staneš se součástí super kolektivu (jsme mladí, starší, nejstarší - věk pro nás nehraje žádnou roli)
Všechno tě bez stresu naučíme

Kontakt

Comdata Czech, a.s. - Ostrava

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Domínová   +420 601 385 118

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Comdata Czech, a.s. (IČ 26418037) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.