Specialista úvěrových produktů | Adaptační příspěvek 30.000,- Kč Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Vloženo před 29 dny
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte maturitní zkoušku? Chcete být pánem svého času, pracovat z kanceláře i z domova a komunikovat s klienty? Přidejte se k nám!

Náplň práce
- jednoduchá komunikace s žadateli o úvěr, zjištění jejich požadavků
- zpracování jejich požadavků, následné vyhodnocení a určení optimálního produktu pro klienta
- péče o stávající klientský kmen i nově získané klienty
- poskytování kompletního poradenského servisu klientům

Nabízíme
- vysoké provize, motivační soutěže, firemní akce
- adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,- Kč
- získání certifikace ČNB zdarma
- centrálně přidělované kontakty, komplexní zaškolení, podporu manažera
- zázemí vybavené kanceláře a oporu společnosti působící přes 20 let na trhu

Požadujeme
- maturitní zkoušku a řidičský průkaz skupiny B
- čistý trestní rejstřík, bez exekucí a insolvencí
- Ochotu pracovat na IČO
- spolehlivost, ochota a pozitivní myšlení, uživatelská znalost práce s PC + aplikacemi, internet, MS Office

Kontakt

PROFI CREDIT Czech, a.s.

530 02 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Soumarová