Project Technician Engineer Rychnov nad Kněžnou

Plat: 60 000 Kč
Lokalita pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
Vloženo před 26 dny
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme


* Technical education

* Practice for a similar position at least 2 years

* Knowledge of English min. B2 / C1

* Willingness to travel

Nabízíme


* An interesting position in a stable company

* Interesting salary rating – from 50 000 Kč

* 5 weeks of vacation

Náplň práce


* Analyze the relevant market and develop a strategy to achieve the objectives in assigned projects.

* Ensuring interfaces between the client and company, to provide overall customer satisfaction.

* Ensure commercial activity inherent in the assigned projects, manage and coordinate the projects as well as their respective teams, manage and optimize the project budget, ensure commercial activity inherent in the projects.

Kontakt

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Císařová   605 541 888

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost JOBSTART s.r.o. (IČ 28494482) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.