Specialista/ka online marketingu Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 10 měsíci
Aktualizováno před 11 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Aktivní zájem o online marketing.
Zkušenost s navrhováním webů po funkční a obsahové stránce.
Znalost problematiky zbožových srovnávačů a newsletterů.
Znalost on-line marketingových nástrojů.
Přehled v nabídce a možnostech sociálních sítí a PPC kampaní.
Ovládat SEO a mít analytické myšlení.

Nabízíme

Skvělá práce, skvělé podmínky, skvělé lidi, skvělý obor, který má budoucnost.

Ozvi se a dozvíš se víc osobně.

Náplň práce

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

V Pardubicích ti držíme židli v úplně nové kanceláři. Ze začátku ti hodí záchranné lano ostatní specialisté online marketingu. Ukážou ti, jak to u nás chodí. Projdeš si pár užitečnými školeními a workshopy, které následně využiješ pro svou práci.

Potom dostaneš na starost pár našich klientů, kterým se budeš starat o online marketing od A do Z. Vytvoříš online kampaně a strategie, které budou plnit jejich business cíle. Optimalizuješ weby pro vyhledávače. Pohlídáš si rozpočty kampaní a vyhodnotíš jejich výsledky.

Sice budeš mít svoje klienty, ale hledáme taky týmového hráče. S dalšími specialisty navrhneš marketingové aktivity jako copywriting, PPC nebo sociální sítě. Budeš také úzce spolupracovat s odbornými konzultanty. Nápady a kreativitu vítáme. Přísun kávy zajištěn. :-)

Kontakt

eBRÁNA s.r.o.

Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Monika Jehličková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost eBRÁNA s.r.o. (IČ 25984764) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace