Specialista call centra Hradec Králové

Plat: 32 000 Kč
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

HLEDÁME KOLEGU, KTERÝ:
Rád mluví s lidmi a chápe, že občas to není lehké :)
Obchod a prodej bere jako novou výzvu.
Umí pracovat na PC.
Nevzdává se, ale zároveň se nebojí říct si o pomoc.
S úsměvem projde celým dnem.

Nabízíme

S ČÍM U NÁS MŮŽETE POČÍTAT:
Se zázemím silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací v centru města v příjemném prostředí.
S výdělkem 17 000 Kč + bonusy. Variabilní složku mzdy máme BEZ OMEZENÍ, výdělek je ve Tvých rukou!
Se smlouvu na hlavní pracovní poměr, případně i na zkrácený úvazek.
S pracovní dobou od 8:00 do 16:30 v pracovní dny - víkendy a státní svátky si dopřáváme volna.
S týdnem dovolené navíc!
S odměnou za doporučení nového kolegy ve výši 10 000 Kč.
S reálnou možností osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky).
Se stravenkami v hodnotě 80 Kč.
S širokou škálou zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, slevy u partnerských společností, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.).
Nástup: dle domluvy

Náplň práce

Pokud rád komunikujete s lidmi, máte zájem nasbírat nové zkušenosti a dovednosti a máte rádi týmovou práci, je to šance právě pro Vás.

Do našeho zkušeného týmu hledáme nové parťačky a parťáky všech věkových kategorií na pozice KONZULTANTŮ CALL CENTRA s nástupem na hlavní pracovní poměr.

Se vším Vám pomůžeme a především Vás na vše řádně vyškolíme. A jako podporu pro nováčky máme nyní navíc 12 000 Kč v prvních měsících spolupráce !!!

Kontakt

Comdata Czech, a.s. - Ostrava

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Sládková   770 147 147

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Comdata Czech, a.s. (IČ 26418037) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.