Specialista Komunikace Trutnov

Plat: až 32 000 Kč hrubého/měsíc
Lokalita pracoviště: Trutnov, Královéhradecký
Vloženo před 9 měsíci
Aktualizováno před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jedinečná příležitost stát se součástí našeho top týmu!

Společnost Comdata Czech a.s. je od roku 2015 součástí skupiny Comdata Group, která je v České republice největším poskytovatelem služeb kontaktních center. Vynikáme širokým portfoliem poskytovaných služeb i zodpovědným přístupem k zaměstnancům.

Přivítáme kolegy všech generací. Nabízíme vstupní zaškolení, práci v příjemném klimatizovaném prostředí a širokou škálu benefitů.

Nemáte zkušenosti s obchodní pozicí a obchod Vás láká? Získejte u nás první prodejní zkušenosti a staňte se profíkem v oblasti pojištění.
Přidejte se do našeho týmu pro mezi mezinárodní společnost Colonnade.

Hledáme parťáky, kteří budou budou komunikovat se stávajícími i novými klienty v oblasti širokého portfolia neživotních pojištění.
Se vším Vám pomůžeme a především Vás na vše řádně vyškolíme.

Staňte se součástí skvělé party, která nezkazí žádnou srandu (jsme mladí, starší, nejstarší - věk pro nás nehraje žádnou roli).

Nabízíme

Máme pro Vás:

* Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací v centru města v příjemném prostředí.

* Zaručený výdělek až 20 000 Kč v prvním měsíci + bonusy.

* Variabilní složku mzdy máme BEZ OMEZENÍ, výdělek je ve Vašich rukou!

* Nabízíme smlouvy šité na míru na hlavní pracovní poměr s možností volby úvazku (6, 7, 8h denně).

* Pracovní dobu od 8:00 do 16:30 v pracovní dny - víkendy a státní svátky si užíváme volna.

* Týden dovolené navíc!

* SPECIÁLNÍ BONUS BĚHEM PRVNÍCH MĚSÍCŮ SPOLUPRÁCE -12 000 Kč.

* Odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 10 000 Kč.

* Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky)

* Stravenky v hodnotě až 100 Kč ihned od nástupu.

* Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, slevy u partnerských společností, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.).
Nástup: dle domluvy

Náplň práce

Hledáme kolegu, který:

* je komunikativní, rád mluví s lidmi a umí druhé nadchnout pro věc

* obchod a prodej bere jako novou výzvu

* umí pracovat na PC

* nevzdává se, ale zároveň se nebojí říct si o pomoc

* není negativista, máme rádi usměvavé kolegy :-)

Kontakt

Comdata Czech, a.s. - Ostrava

190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Zdeňka Kroutilová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Comdata Czech, a.s. (IČ 26418037) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.