Operátor výroby/řidiči VZV Česká Lípa nástup ihned Mladá Boleslav

Plat: 32 400 Kč
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ochota pracovat ve třísměnném provozu
Samostatnost, spolehlivost a flexibilita
Nástup od 7.1.2019
Praxe vítána

Nabízíme

Prémie za docházku,osobní ohodnocení a 13 plat (cca 40 000kč)
Výplatný termín 15 dne v měsíci
Smlouva na HPP na dobu neurčitou
Svozová doprava do zaměstnání

Náplň práce

Operátor výroby:
Stanete se součásti týmu při výrobě palubních desek pomocí elektrických utahovaček nebo montáž kabelových svazků (jednoduhá manuální činnost).Nástupní mzda od 115 kč/hod čistého, pravidelné navyšování mzdy .
VZV:
Naskladňování a vyskladňování zboží pomocí retraku .Vykládka a nakládka kamionů za pomocí VZV dlouhými vidlemi .Nástupní mzda od 125 kč/hod čistého ,pravidelné navýšení mzdy.

Kontakt

OSSPO Agency s.r.o.

Mladá Boleslav 29301
Česko

Kontaktní osoba:
Jiří Máj   +420 739 99 88 99

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost OSSPO Agency s.r.o. (IČ 04565231) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.